İkinci El Çıkma Lastik - Jant

 

 

 

İkinci el çıkma oto lastik ve jant taleplerinize cevap veriyoruz. İkinci el ürünlerimiz, temiz ve çok rahat kullanılabilecek seviyededir. Prensip olarak, kullanılamayacak hiç bir ürünü kesinlikle satın almayız. Hiç bir müşterimize de satmayız.


Jantları internetten satın almamakta çok fayda vardır. Jantların problemli olduğunu fotoğrafa bakarak anlayamazsınız. Satıcıyla birebir görüşüp, mümkünse jant satıcılarına göstererek satın alınmalıdır.


Yanlış ve arızalı jant ve lastik seçiminde, Balans ayarının tutmamasına neden olarak tehlikeli sürüşe yol açar. Aracı yolda savrulur. Aracın titremesine, araç içi konforun düşmesine neden olur. Araç Fazla gürültü çıkarır. Tekerlekler kendi performansına ulaşamadığı için yakıt tüketimi artabilir.


oto jant, konya jant dünyası, konya jant firmaları, 2 el çelik jant, konya jant bayileri, konya çıkma jant, sıfır ve ikinci el jant, konya lastik jant bayileri, oto lastik, Konya oto lastik jant, lassa continental konya lastik bayisi, petlas michelin konya lastik bayisi, kumho tire starmaxx konya lastik bayisi, çıkma oto lastik jant, Konya ikinci el çıkma lastik jant, lastikçi, jantçı, çelik jant oto lastik bayileri